Słoń a sprawa polska,

spotkanie ONLINE

ZAPISZ SIĘ

czyli telematyczne sposoby na galopujące koszty działalności transportowej

PARTNER

Icon

24 listopada 2022

Icon

10:30-12:30

Icon

KILKA SŁÓW NA TEMAT WYDARZENIA

ZAREJESTRUJ SIĘ

Słoń symbol kosztów, które przygniatają polskich przewoźników drogowych – rozrasta się. Jest coraz większy i tłustszy. Najpierw - od 2 lutego – rósł za sprawą wejścia w życie najbardziej obciążających polski transport międzynarodowy przepisów Pakietu Mobilności. Wówczas wzrosły koszty pracownicze. Potem koszty ponownie wystrzeliły w górę, gdy rozpoczęła się wojna na Ukrainie. Wtedy to ceny paliw poszybowały w górę.


Najłatwiej te koszty po prostu przerzucić na klientów, ale My - podczas naszej dyskusji ONLINE - zastanowimy się na tym, jak zastosowanie w firmie transportowej najnowocześniejszych narzędzi informatycznych może różnego rodzaju koszty zmniejszyć.

DO WYDARZENIA: POZOSTAŁO

Podczas naszej dyskusji będziemy chcieli skupić się na:

- redukcji kosztów paliwa i serwisowania,

- poprawie wydajności wykorzystania floty.

Rozmówcami redaktora Marka Loosa będą:

- niezależny ekspert transportowy,

- przedstawiciele firm z branży TSL: inFirst oraz Omega Pilzno Rental,

- ekspert firmy Webfleet - dostawcy rozwiązań cyfrowych dla flot, również ciężarowych,

- każdy z Was: oddajemy do dyspozycji uczestników czat na żywo, na który będzie można zadać pytania, skomentować wypowiedzi ekspertów czy podzielić się swoimi doświadczeniami.

Będziemy rozmawiali o:

- planowaniu i optymalizacji tras,

- najskuteczniejszym wykorzystaniu floty pojazdów,

- zarządzaniu z pomocą telematyki procesami serwisowania pojazdów ciężarowych i eliminacji przestojów,

-obniżaniu zużycia paliwa dzięki monitoringowi oraz doskonaleniu stylu jazdy

NAJWAŻNIEJSZE ASPEKTY SPOTKANIA:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Wszystko to w kontekście redukcji niepotrzebnych kosztów, co w konsekwencji podnosi konkurencyjność firmy transportowej w walce o klientów.

Dowiesz się, jakie możliwości tkwią w cyfryzacji procesów zarządzania przewozami w firmie transportowej.

WEŹ UDZIAŁ

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

Zdobędziesz wiedzę o informatycznych sposobach racjonalizowania kosztów serwisowania floty pojazdów ciężarowych.

Przekonasz się, jak nowoczesne narzędzia informatyczne optymalizują wykorzystanie flot pojazdów ciężarowych.

Otrzymasz zasób praktycznej wiedzy o wykorzystaniu telematyki do racjonalizacji kosztów: pracowniczych, paliwowych, przewozowych, serwisowych i innych.

Zaopatrzysz się w garść praktycznych wskazówek o konkretnych rozwiązaniach cyfrowych, zmniejszających koszty operacyjne Twojej firmy transportowej.

PRELEGENCI

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU

BENIAMIN MATECKI

niezależny ekspert branży TSL

PIOTR CZAJKA

Direct Sales Manager, Poland & CEE, Webfleet

Od ponad 20 lat związany z branżą telekomunikacyjną i nowych technologii. Odpowiadał za rozwój sieci sprzedaży i tworzenie dedykowanych rozwiązań dla klientów biznesowych. Obecnie, na stanowisku Dyrektora Działu Sprzedaży Bezpośredniej w Webfleet Solutions współpracuje z największymi firmami w Polsce i Europie, szczególnie z branży transportowej, wspierając ich w implementacji nowoczesnych rozwiązań do zarządzania flotą i służących poprawie efektywności.

MAREK LOOS

redaktor naczelny Transport Manager

Współzałożyciel i prezes wydawnictwa Media4Business. Redaktor naczelny dwumiesięcznika Transport Manager, zastępca redaktora naczelnego Logistics Manager. Z prasą branżową sektora TSL związany od 2005 rokuczłonek zarządu inFirst Sp. z o.o.

PATRYCJA JAROSZ

menedżer ds. Najmu Floty, Omega Pilzno Rental

KRYSTIAN TYKSIŃSKI

Wieloletni menadżer logistyki, specjalizujący się w rozwoju firm z sektora TSL. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zarządzaniu logistycznym, transporcie i supply chain oraz rozbudowie możliwości firm spedycyjnych i logistycznych. Współpracował i doradzał wielu przedsiębiorstwom transportowym w Polsce, których łączny tabor przekroczyłby ponad 3000 pojazdów oraz załogę powyżej 4500 kierowców

Od blisko 14 lat związany z branżą transportową. Na stanowisku Managera ds. najmu floty rozwija spółkę OMEGA Pilzno Rental, która oferuje klientom najem ciągników i naczep. Odpowiada za strategię rozwoju firmy, wdraża również nowoczesne rozwiązania do zarządzania taborem pojazdów ciężarowych. Równocześnie jest odpowiedzialny za dział techniczny i flotę ponad 700 ciągników siodłowych w OMEGA Pilzno.

Menedżer z wieloletnią praktyką w branży TSL. Od 2019 roku odpowiada za doradztwo strategiczne, opracowywanie i wdrażanie strategii biznesowych, poprawę efektywności finansowej, wprowadzanie zmian organizacyjnych.

Na co dzień wspiera zespoły we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych narzędzi, które umożliwiają zwiększenie wydajności i kontrolę kosztów oraz przyspieszenie rozwoju biznesu.

ORGANIZATORZY

ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE

24.11.2022

MONIKA GRENDA - KRAKOWIAK
Project Manager

monika.grenda@transport-manager.pl
tel. +48 534 258 228

KONTAKT

© MPF sp. z o.o. 2022

+48 534 258 228

info@transport-manager.pl